Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego - Klasa Klasa VIIa

Wychowawca

Elżbieta Łokaj

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia sala techniki Aneta Kulik
08:55 - 09:40 matematyka 2/25 Małgorzata Sokołowska
09:50 - 10:35 chemia 2/6 Iwona Ślązak
10:50 - 11:35 historia 2/25 Wioletta Stefaniak
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
12:45 - 13:30 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
13:40 - 14:25 informatyka 2/26 Krzysztof Bobrowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
08:55 - 09:40 biologia 2/6 Aneta Kulik
09:50 - 10:35 język angielski 2/24 Monika Kruczek
10:50 - 11:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
11:50 - 12:35 matematyka 2/24 Małgorzata Sokołowska
12:45 - 13:30 geografia 2/6 Iwona Ślązak
13:40 - 14:25 fizyka 2/6 Małgorzata Sokołowska
14:30 - 15:15 religia 2/18 ks. Piotr Kilian

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
08:55 - 09:40 chemia 2/6 Iwona Ślązak
09:50 - 10:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
10:50 - 11:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
11:50 - 12:35 muzyka sala techniki Elżbieta Łokaj
12:45 - 13:30 religia 2/10 ks. Piotr Kilian
13:40 - 14:25 zajęcia z wychowawcą sala techniki Elżbieta Łokaj

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala techniki Małgorzata Sokołowska
08:55 - 09:40 geografia 2/6 Iwona Ślązak
09:50 - 10:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
10:50 - 11:35 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
11:50 - 12:35 informatyka 2/26 Krzysztof Bobrowski
12:45 - 13:30 historia 2/25 Wioletta Stefaniak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka sala techniki Małgorzata Sokołowska
08:55 - 09:40 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
09:50 - 10:35 fizyka 2/6 Małgorzata Sokołowska
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
11:50 - 12:35 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
12:45 - 13:30 język angielski 2/25 Monika Kruczek
13:40 - 14:25 plastyka Angelika Tębłowska