Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego - Klasa Klasa VIII

Wychowawca

Piotr Rast

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
08:55 - 09:40 język angielski 2/24 Natalia Świniarska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
10:50 - 11:35 fizyka 2/6 Małgorzata Sokołowska
11:50 - 12:35 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
12:45 - 13:30 geografia 2/6 Iwona Ślązak
13:40 - 14:25 Edukacja dla bezpieczeństwa sala gimnastyczna Angelika Tębłowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
08:55 - 09:35 historia 2/25 Wioletta Stefaniak
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
10:50 - 11:35 chemia 2/6 Iwona Ślązak
11:50 - 12:35 biologia 2/6 Iwona Ślązak
12:45 - 13:30 Wiedza o społeczeństwie 2/25 Wioletta Stefaniak
13:40 - 14:25 religia 2/25 ks. Piotr Kilian

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
08:55 - 09:40 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
09:50 - 10:35 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
10:50 - 11:35 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
11:50 - 12:35 informatyka 2/26 Krzysztof Bobrowski
12:45 - 13:30 język angielski 2/24 Natalia Świniarska
13:40 - 14:25 religia 2/10 ks. Piotr Kilian
14:30 - 15:15 wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Wiatrowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
08:55 - 09:40 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
09:50 - 10:35 język niemiecki 2/24 Natalia Świniarska
10:50 - 11:35 historia 2/25 Wioletta Stefaniak
11:50 - 12:35 zajęcia z wychowawcą 2/24 Natalia Świniarska
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 2/6 Iwona Ślązak
08:55 - 09:40 fizyka 2/6 Małgorzata Sokołowska
09:50 - 10:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
10:50 - 11:35 Wiedza o społeczeństwie 2/25 Wioletta Stefaniak
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
12:45 - 13:30 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek