Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego - Klasa Klasa VIIb

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
00:00 - 00:00 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
08:00 - 08:45 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
08:55 - 09:40 biologia 2/6 Aneta Kulik
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
10:50 - 11:35 fizyka 2/6 Małgorzata Sokołowska
11:50 - 12:35 plastyka 2/25 Angelika Tębłowska
12:45 - 13:30 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
13:40 - 14:25 historia 2/25 Wioletta Stefaniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 2/1 Aneta Kulik
08:55 - 09:40 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
09:50 - 10:35 informatyka 2/26 Krzysztof Bobrowski
10:50 - 11:35 chemia 2/6 Iwona Ślązak
11:50 - 12:35 religia 2/25 ks. Piotr Kilian
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
13:40 - 14:25 język niemiecki 2/24 Katarzyna Górska-Rorbach
14:30 - 15:15 muzyka 2/10 Elżbieta Łokaj

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 język angielski 2/24 Monika Kruczek
08:55 - 09:40 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
09:50 - 10:35 geografia 2/6 Iwona Ślązak
10:50 - 11:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
11:50 - 12:35 religia 2/10 ks. Piotr Kilian
12:45 - 13:30 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
13:40 - 14:25 zajęcia z wychowawcą 2/18 Małgorzata Woźniak
14:30 - 15:15 wychowanie do życia w rodzinie 2/24 Agnieszka Wiatrowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 2/24 Monika Kruczek
08:55 - 09:40 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
09:50 - 10:35 język niemiecki 2/24 Katarzyna Górska-Rorbach
10:50 - 11:35 język niemiecki 2/24 Katarzyna Górska-Rorbach
11:50 - 12:35 informatyka 2/26 Krzysztof Bobrowski
12:45 - 13:30 chemia 2/6 Iwona Ślązak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geografia 2/6 Iwona Ślązak
08:55 - 09:40 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek
09:50 - 10:35 historia 2/25 Wioletta Stefaniak
10:50 - 11:35 język polski 2/18 Małgorzata Woźniak
11:50 - 12:35 fizyka 2/10 Małgorzata Sokołowska
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Piotr Rast
13:40 - 14:25 matematyka 2/1 Aldona Lisowska-Wrzosek